PROFI-LASUR для деревини bajris_03

PROFI-LASUR

 


info

Призначення та властивості

Завдяки вмісту в препараті натурального бджолиного воску деревина не тріскається, не відлущується і відрізняється дуже високими естетичними властивостями. Профі-лазурь Альтакс ідеальний у використанні на великих поверхнях і зручний у відновленні. Активно відштовхує воду і забруднення, захищає деревину від атмосферних впливів — 6 років захисту. Ще однією особливістю продукту — є його розхід, який в середньому складає 1л на 20м². Окрім кольорових відтінків, в безбарвній версії присутній захист від УФ.

Містить натуральний бджоліний віск

Місце застосування

Фасади дерев’яних будинків, дерев’яні ел-ти та ін…

Спосіб застосування
  • Деревина повинна бути чиста і суха. Препарат ретельно розмішати (при нанесенні препарат розмішувати в інтервалі кількох хвилин).
  • Нанесення першого шару. Наносити на деревину якомога тоншим шаром (занурюючи кінець пензля в виріб, розтирати продукт вздовж волокон деревини). Залишити деревину до повного висихання — 12-15 годин при темп. 20°С.
  • Нанесення другого шару. Якщо після нанесення першого шару на деревині піднімуться волокна, їх можна усунути за допомогою шліфувального паперу (200-240мм). Ретельно очистити поверхню від пилу. Другий раз препарат наносити на деревину також якомога тоншим шаром. Залишаємо деревину до повного висихання — 12-15 годин при темп. 20°С.
  • У випадку нанесення третього шару потрібно виконати роботи так само, як при нанесенні другого шару, тільки вже без попереднього шліфування.

Увага!

Для захисту деревини від домових і пліснявих грибків, грибків синяви, а також жуків-технічних шкідників рекомендуємо застосовувати як підклад грунтуючий препарат BASE-GRUNT.

Витрати

20 м²/1л (при одноразовому нанесенні)

Наявні упакування і розхід

0,75л – 15м², 2,5л — 50м², 9л — 180м² (при одноразовому нанесенні)

Рекомендована кількість нанесення

2-3 рази

Час висихання

12-15 год.

Миття інструменту

уайт-спіріт

Доступні кольори
Інші товари категорії