Професійний захист та декорування деревини

aqualazur

AQUALAZUR швидковисихаючий захист деревини bajris_03

Байріс Аквалазурь (AQUALAZUR) захищає від води вже через 1 годину після нанесення. Призначений для захисту і оздоблення деревини назовні і всередині приміщень. Надає деревині колір, зберігаючи при цьому її природню текстуру. Стійкий до атмосферних впливів (УФ, сніг, вода). Байріс Аквалазурь (AQUALAZUR) є еластичний, швидко висихає, має неподразливий запах, є безпечний для людей, рослин і тварин.

Переглянути товар

Витрати: 1 л / 15 м²

Наявні упакування: 0,75л, 2,5л, 10л

LASUR глибоко-консервуюча

LASUR для деревини глибоко-консервуючаbajris_03

Завдяки сучасним технологіям та високим вмістом високоякісних алкідних смол LASUR зміцнює структуру деревини, глибоко консервується забезпечуючи 6 років активного захисту. Надає деревині благородного кольору. Підкреслює натуральний малюнок деревини. Активно відштовхує вологу і захищає від атмосферних впливів.

Переглянути товар

Витрати: 1 л / 10 м²

Наявні упакування: 0,75л, 2,5л, 9л

PROFI-LASUR

PROFI-LASUR для деревиниbajris_03

Завдяки вмісту в препараті натурального бджолиного воску деревина не тріскається, не відлущується і відрізняється дуже високими естетичними властивостями. Профі-лазурь Альтакс ідеальний у використанні на великих поверхнях і зручний у відновленні. Активно відштовхує воду і забруднення, захищає деревину від атмосферних впливів — 6 років захисту. Ще однією особливістю продукту — є його розхід, який в середньому складає 1 л на 20 м². Окрім кольорових відтінків, в безбарвній версії присутній захист від УФ.

Переглянути товар

Витрати: 1 л / 20 м²

Наявні упакування: 0,75л, 2,5л, 9л

LASUR декораційно-захисна

Швидковисихаюча LASUR декораційно-захиснаbajris_03

Завдяки сучасній технології наступний шар препарату можна наносити вже через 2 години. Новітні комбінації розчинників, восків та пігментів надають лазурі високу стійкість від впливу води, снігу, вологи та ультрафіолету — 7 років захисту. Швидковисихаюча LASUR має густу консистенцію, завдяки чому не стікає і не капає при нанесенні. Не лущиться і не тріскає, зберігає натуральний малюнок деревини, надаючи їй благородний відтінок.

Переглянути товар

Витрати: 1 л / 12 м²

Наявні упакування: 0,75л, 5л

ІМПРЕГНАНТ для нешліфованої підлоги

ІМПРЕГНАНТ для нешліфованої деревиниbajris_03

Нанесення одного шару, а також швидке висихання імпрегнанту (1-2 год.), дозволяє нам зекономити час і закінчити роботу за 1 день. Завдяки гелевій консистенції продукт не капає, не розбризгується і ідеально розтирається, що дозволяє в значній мірі полегшити роботу. Чудово надається для захисту нової деревини, а також для відновлення старої (напр. посірілої).

Переглянути товар

Витрати: 1 л / 6 м²

Наявні упакування: 5л, 10л

BASE-GRUNT глибоко консервуючий

BASE-GRUNT для деревини глибоко-консервуючийbajris_03

BASE-GRUNT (грунт-підклад для деревини) — високотехнологічний новітній препарат, призначений для захисту деревини від грибків, синяви та комах-технічних шкідників. Ефективно захищає деревину та зміцнює її структуру, зменшує витрати захисних декоративних засобів. Препарат у вигляді рідини, готовий до використання. Зручний в застосуванні, безбарвний, не створює плівки на поверхні.

Переглянути товар

Витрати: 1 л / 8 м²

Наявні упакування: 0,75л, 5л

Aquagrunt

AQUAGRUNT Байрісbajris_03

AQUAGRUNT Байріс — багатофункціональна просочувальна рідина, що не змивається, призначена для захисту деревини та дерев’яних конструкцій для запобігання появи домових, пліснявих та синявих грибків, а також від різного роду термітів, комах та жуків, що руйнують деревину. Не створює плівки і не змінює колір деревини, готова до використання.

Переглянути товар

Витрати: 0,2-0,3 л / м²

Наявні упакування: 1л, 5л

Contentrat

CONCENTRAT 1:9 (Fobos NW)bajris_03

Біозахисний засіб Байріс Concentrat 1:9 є концентрованим розчинним засобом, що не вимивається, який призначений для захисту від появи домових, синявих грибків, а також від різного роду термітів, комах та жуків. Використовується, як всередині (дахові конструкції), так і назовні приміщень (паркани, ворота, вагонка і т.п.).

Переглянути товар

Витрати: 30-50 г / м²

Наявні упакування: 1л, 5л