angle-left angle-right arrow-circle-left arrow-circle-right bars chevron-circle-left chevron-circle-right chevron-left chevron-right envelope facebook-square facebook github-alt github-square google-plus-square google-plus instagram linkedin-square linkedin pinterest-p pinterest-square rss-square rss search times-circle-o twitter-square twitter youtube-square youtube

Професійний захист та декорування деревини

Ультрабіозахист« AQUAGRUNT» для деревини Байріс

bayris
Для зменшення руйнівного впливу та набуття біостійкості дерев’яних виробів (вікна, двері, фасади, ворота, паркани, вагонка) та навантажених елементів будівель (горищних покриттів, каркасів та ін.). Застосовується як проміжний шар перед нанесенням оздоблювальних та захисних покриттів (лазурі, лакобейци, імпрегнанти, лаки, олії, емалі, фарби). Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Придатний для промислового та професійного використання. Використовується для порід деревини з сильним та помірним ступенем просочення, які мають прямий контакт з водою та піддаються атмосферним опадам

Переглянути товар

Витрати: 0,2-0,3 л/м²
Наявні упакування: 1л, 5л, 10л

Ґрунтовка «Concentrat 1:9» безбарвна Байріс

bayris
Призначений для набуття біостійкості навантажених дерев’яних елементів будівель та будівельної деревини. Для глибокого та поверхневого імпрегнування порід деревини з сильним та помірним ступенем просочення, які монтуються під накриттям або без нього. Мають прямий контакт з водою (прісна) та піддаються впливу атмосферних чинників.

Переглянути товар

Витрати: 60 г/м² (І клас використання); 80 г/м² (ІІІ клас використання)
Наявні упакування: 1л, 5л

Ґрунтовка «Concentrat 1:9» з маркувальним пігментом

bayris
Ґрунтовка «Сoncentrat 1:9» з маркувальним пігментом призначена для набуття біостійкості навантажених дерев’яних елементів будівельта будівельної деревини. Для глибокого та поверхневого імпрегнування порід деревини з сильним та помірним ступенем просочення, які монтуються під накриттям або без нього. Мають прямий контакт з водою та піддаються впливу атмосферних чинників.

Переглянути товар

Витрати: 60 г/м² (І клас використання); 80 г/м² (ІІІ клас використання)
Наявні упакування: 1л, 5л

ВОГНЕБІОЗАХИСТ для конструкційної деревини Байріс

bayris
Для просочення і захисту дерев’яних конструкцій та виробів та надання їм вогнезахисних, антибактеріальних та протигрибкових властивостей. Придатний для промислового та професійного використання. Використовується для усіх порід деревини, які не мають прямого контакту з водою та не піддаються атмосферним опадам в умовах класів експлуатації I-VII згідно з ГОСТ 20022.2

Переглянути товар

Витрати: 309,1 мл/м²
Наявні упакування: 1л, 5л, 10л, 20л

Altax олія(масло) для деревини

Високоякісна суміш натуральних олій, до складу якої входить тунгова олія. Препарат чудово підкреслює природній колір деревини. Не лущиться навіть в найбільш екстремальних природних умовах. Надає можливість деревині дихати. Легкий в нанесенні, відновленні і догляді. Характеризується економною витратою матеріалу.

Переглянути товар

Витрати: 0,75л /10-25 м²
Наявні упакування: 0,75л, 2,5л, 10л

AQUALASUR швидковисихаючий захист деревини

bayris
Байріс Аквалазурь (AQUALAZUR) захищає від води вже через 1 годину після нанесення. Призначений для захисту і оздоблення деревини назовні і всередині приміщень. Надає деревині колір, зберігаючи при цьому її природню текстуру. Стійкий до атмосферних впливів (УФ, сніг, вода). Байріс Аквалазурь (AQUALAZUR) є еластичний, швидко висихає, має неподразливий запах, є безпечний для людей, рослин і тварин.

Переглянути товар

Витрати: 1 л/15 м²
Наявні упакування: 0,75л, 2,5л, 10л

LASUR для деревини глибоко-консервуюча

Завдяки сучасним технологіям та високим вмістом високоякісних алкідних смол LASUR зміцнює структуру деревини, глибоко консервується забезпечуючи 6 років активного захисту. Надає деревині благородного кольору. Підкреслює натуральний малюнок деревини. Активно відштовхує вологу і захищає від атмосферних впливів.

Переглянути товар

Витрати: 1 л/10 м²
Наявні упакування: 0,75л, 2,5л, 9л

PROFI-LASUR для деревини

Завдяки вмісту в препараті натурального бджолиного воску деревина не тріскається, не відлущується і відрізняється дуже високими естетичними властивостями. Активно відштовхує воду і забруднення, захищає деревину від атмосферних впливів — 6 років захисту. Ще однією особливістю продукту — є його розхід, який в середньому складає 1 л на 20 м². Окрім кольорових відтінків, в безбарвній версії присутній захист від УФ.

Переглянути товар

Витрати: 1 л/20 м²
Наявні упакування: 0,75л, 2,5л, 9л

Швидковисихаюча LASUR декораційно-захисна

Завдяки сучасній технології наступний шар препарату можна наносити вже через 2 години. Новітні комбінації розчинників, восків та пігментів надають лазурі високу стійкість до впливу води, снігу, вологи та ультрафіолету – 7 років захисту. Швидковисихаюча LASUR має густу консистенцію, завдяки чому не стікає і не крапає при нанесенні. Не лущиться і не тріскає, зберігає натуральний малюнок деревини, надаючи їй благородний відтінок.

Переглянути товар

Витрати: 1 л/12 м²
Наявні упакування: 0,75л, 5л

Імпрегнат для садової архітектури Altax(Альтакс)

Ефективно захищає деревину та бетонні вироби, що використовуються назовні: паркани, господарські будівлі, палісади, штахети. Не призначений для нанесення на тераси, садові меблі, шліфовану деревину. Не тріскає і не лущиться навіть в екстремальних кліматичних умовах. Високої якості воски, смоли та пігменти ефективно захищають деревину від вологи, сонця, забруднень і УФ-променів.

Переглянути товар

Витрати: 1 л/6 м²
Наявні упакування: 5л, 10л

BASE-GRUNT для деревини глибоко-консервуючий

BASE-GRUNT (грунт-підклад для деревини) — високотехнологічний новітній препарат, призначений для захисту деревини від грибків, синяви та комах-технічних шкідників. Ефективно захищає деревину та зміцнює її структуру, зменшує витрати захисних декоративних засобів. Препарат у вигляді рідини, готовий до використання. Зручний в застосуванні, безбарвний, не створює плівки на поверхні.

Переглянути товар

Витрати: 1 л/8 м²
Наявні упакування: 0,75л, 5л