В асортименті представлені товари українського та іноземного виробництва під торговими марками БАЙРІС (Україна) та ALTAX (Польша). Наша компанія є одним із лідерів на ринку будівельних матеріалів у семи різних напрямках:

1) Лаки

Сучасна серія екологічно чистих лаків для декоративно-захисної обробки поверхонь у всіх типах будівель та споруд від ТМ БАЙРІС. А також лак для підлоги від компанії ALTAX (Польша)

2) Фарби

Екологічна серія фарб для декоративно-захисного фарбування фасадів будівель, стін та стель приміщень, оцинкованих дахів та шиферу, дерев та кущів від ТМ БАЙРІС

3) Ґрунтовки адгезійні, закріплюючі, антисептичні. Гідрофобні засоби

В даному розділі представлені високоякісні ґрунтовки і гідрофобні засоби від ТМ БАЙРІС, які будуть надійним захисником різних типів поверхонь від зовнішніх впливів. А також Борамон протигрибковий від ТМ ALTAX

4) Добавки для бетонів та розчинів. Змивка висолів та забруднень

Високоякісні пластифікатори від ТМ БАЙРІС, виготовлені з високоякісної європейської сировини, зроблять Ваш бетон міцнішим та довговічнішим. Змивка висолів та забруднень виготовлена на замовлення компанії БАЙРІС на підприємстві Вальдемар Сітек (Польша)

5) Професійний захист та декорування деревини

Професійні лазурі на алкідній та акриловій основі під ТМ ALTAX та БАЙРІС забезпечать довговічний захист деревини. Виготовлені на сучасному виробництві ALTAX (Польща) та ВЕМАКО (Україна)

6) Фасадні штукатурки

Акрилові та силіконові структурні штукатурки ТМ Байріс — це системний підбір «матеріалів серії PROFI» для задоволення найвищих очікувань споживачів щодо якості та довговічності. «Матеріали серії PROFI» виготовлені на сучасному сертифікованому обладнанні з використанням високоякісної європейської сировини

7) Клеї

Професійні клеї ПВА входять у лінійку «матеріалів серії PROFI» від ТМ Байріс. «Матеріали серії PROFI» — це найкращі матеріали для професіоналів на ринку будівельних матеріалів України.

Продукція нашої компанії представлена у всіх регіонах України та користується великою популярністю серед професіоналів. Запорукою успіху є наявність в нашому асортименті товарів, які дуже часто не мають аналогів на ринку будівельних матеріалів, як по застосуванню так і по показниках ціна-якість.

Ми постійно проводимо активну маркетингову діяльність, спрямовану на стимулювання та заохочення продажу тих чи інших товарів. Через власну та партнерську дистрибуційну мережу відбувається активне розповсюдження рекламної та рекламно-поліграфічної продукції, проводяться різноманітні акції.