Гідрофобні добавки для бетону

12281867_126902131007593_2093025608_o

У будівництві існує така проблема як вплив вологи. Волога здатна руйнувати фундамент, стіни і цілі будівлі, а також погіршувати їх зовнішній вигляд. Щоб запобігти цьому, в сучасному будівництві використовують гідрофобні добавки.

Не секрет, що водовідштовхувальні добавки разом з мінеральними застосовуються в бетонах і розчинах з давніх часів. Для цього використовували свиняче сало, коров'яче молоко, курячі яйця та інші продукти, що містять жири.

Гідрофобні добавки додають у бетон для збільшення термінів експлуатації конструкцій та виробів і зниження водо-цементного відношення, забезпечуючи водонепроникність та морозостійкість. На практиці гідрофобні добавки все частіше використовують при облаштуванні відкритих терас та балконів, бетонуванні систем водовідведення та дренажних систем, підготовки поверхонь та стяжок перед приклеюванням плиток та облицювальних каменів на відкритих горизонтальних поверхнях. Також гідрофобні добавки додають в усі види клеїв на цементній основі.  

Водовідштовхувальні властивості полягають в тому, що гідрофобні добавки потрапляють в капілярно-пористу структуру матеріалу та в результаті хімічних реакцій утворюють важкорозчинні кристалічні утворення, які герметизують пори. Ці утворення не пропускають воду, але й не заважають руху повітря, що дозволяє матеріалу дихати.

11

 

Одним з лідерів на ринку гідрофобних добавок України є ТМ БАЙРІС.

Використовуючи гідрофобну добавку БАЙРІС зменшиться водопоглинення, збільшиться міцність на стиск та згин, підвищиться стійкість в агресивному середовищі. Рекомендовано для фундаменту споруд, гідротехнічних бетонів, басейнів, тротуарних плиток, огороджень, декоративних бетонних виробів.

Детальну інформацію можна отримати тут