Фарби, лаки, антисептики, гідрофобні засоби

Фарба для оцинкованих дахів

ФАРБА для оцинкованих дахів та шиферуbajris_03

Призначена для фарбування дахів та виробів з оцинкованого металу, шиферу, цегли, черепиці та інших фібро- та азбесто-цементних виробів, а також для попередньо ґрунтованого чорного металу, природного каменю, деревини та ін…

Переглянути товар

Витрати: 0,25-0,3 кг / м²

Наявні упакування: 2,5кг, 5кг, 10кг

Фарба-Грунт Байріс

ФАРБА-ГРУНТ Байрісbajris_03

Фарба-грунт БАЙРІС — акрилова дисперсія з вмістом кварцового наповнювача, призначена для підготовки основи для нанесення декоративних та акрилових штукатурок, штукатурок типу «короїд», перед нанесенням акрилових емалей, які в поєднанні з фарбою-грунт створюють високоякісне декоративне покриття. Фарба-грунт БАЙРІС збільшує здатність штукатурки до зчеплення, зменшує вірогідність виникнення зміни забарвлення у шарі штукатурки. Можна використовувати всередині та ззовні приміщень.

Переглянути товар

Витрати: 0,3-0,45 кг / м²

Наявні упакування: 2л, 5л, 10л

Байріс-Делфін

БАЙРІС DELFIN Акриловий гідрофобний засібbajris_03

Байріс DELFIN — ґрунтуючий акриловий гідрофобний засіб, призначений для захисту бетонних, цегляних, керамічних, штукатурних поверхонь, природного каменю, шиферу та черепиці. Рекомендується для обробки внутрішніх і зовнішніх керамічних поверхонь, цоколів фасадів, бетонних підлог, цегляних фасадів та огорож.

Переглянути товар

Витрати: 0,1-0,2 л / м²

Наявні упакування: 1л, 5л

Гідрофобна пропитка Байріс

ГІДРОФОБНА ПРОПИТКА Байріс (Multiphob-LFW50)bajris_03

Гідрофобна пропитка Байріс (Multiphob-LFW50) — пропитуючий гідрофобний засіб, що не утворює плівки на поверхні, призначений для захисту бетонних, керамічних, гіпсових та штукатурних поверхонь, природного каменю, шиферу та черепиці.

Переглянути товар

Витрати: 0,2-0,4 л / м²

Наявні упакування: 1л, 5л

Боромонт протигрибковий

БОРАМОН ПРОТИГРИБКОВИЙ Altaxbajris_03

Спеціальний, простий в застосуванні, засіб для знищення домових і пліснявих грибків, які з’являються на поверхні з зовнішньої і внутрішньої сторін будинків.

Переглянути товар

Витрати: 0,4 л / м²

Наявні упакування: 0,5л, 1л, 5л

ALTAX ЛАК для підлоги

ALTAX ЛАК для підлогиbajris_03

Лак Альтакс стійкий до механічних пошкоджень і забруднень. Завдяки цьому отримуємо довготривалий декораційний ефект. Він зберігає природній колір дерева або забарвлює в один з доступних кольорів. Доступний в кольоровій гамі.

Переглянути товар

Витрати: 1 л / 15-18 м²

Наявні упакування: 0,75л, 2,5л, 5л