Добавки для бетонів та розчинів

Пластифікатор для всіх видів бетону

Пластифікатор Байріс «Для всіх видів бетону» (НК-І)bajris_03

Пластифікатор Байріс «Для всіх видів бетону» (НК-І) є універсальною добавкою до всіх видів бетону (армованого та неармованого), розчинів та сухих будівельних сумішей, при улаштуванні стяжок, монолітного будівництва, кладочних та інших видів будівельних робіт. Пластифікатор використовується також при виробництві товарного, декоративного, гідротехнічного бетонів, бетонів машинної укладки, наземних та підземних інженерних споруд, при виробництві залізобетонних виробів.

Переглянути товар

Дозування: 0,25-0,5 л / 50 кг цементу

Наявні упакування: 1л, 5л, 10л

dobavki-dlya-betoniv-ta-rozchiniv

Пластифікатор Байріс «Тепла підлога» bajris_03

Пластифікатор Байріс «Тепла підлога» (НК-І Spezial SM) є універсальною добавкою до всіх видів бетону (армованого та неармованого), розчинів та сухих будівельних сумішей, при улаштуванні стяжок, наливних та самовирівнюючих підлог (в т. ч. для систем з підігрівом), монолітного будівництва та інших бетонних конструкцій.

Переглянути товар

Дозування: 0,25-0,5 л / 50 кг цементу

Наявні упакування: 1л, 5л, 10л

Замінник вапна для штукатурно кладочних робіт

Замінник вапна Байріс «Для штукатурно-кладочних робіт»bajris_03

Замінник вапна Байріс AeroCrete1 — добавка до цементно-піщаних розчинів для кладочних та штукатурних робіт. Для бетонів, які постійно піддаються атмосферним впливам і мають підвищені вимоги до морозостійкості та водонепроникності, замінник вапна використовується як повітровтягуюча добавка.

Переглянути товар

Дозування: 0,25-0,5 л / 50 кг цементу

Наявні упакування: 1л, 5л, 10л

Пластифікатор Байріс Протиморозний

Пластифікатор Байріс «Протиморозний» bajris_03

Протиморозний пластифікатор Байріс (Frostschutzmittel МО6) є універсальною безхлорною добавкою до всіх видів бетону (армованого та неармованого), розчинів та сухих будівельних сумішей, при улаштуванні стяжок, монолітного будівництва, кладочних та інших видів будівельних робіт при низьких та мінусових температурах від +5°С до -15°С. При використанні добавки в літній період можна досягти значного прискорення процесу зміцнення бетону.

Переглянути товар

Дозування: 0,6 л /50 кг цементу

Наявні упакування: 1л, 5л, 10л

Гідрофобна добавка Байріс

Гідрофобна добавка Байрісbajris_03

Гідрофобна добавка Байріс (Betonovergutung Н5) — рідка гідрофобна добавка до всіх видів бетону та розчину. Зменшує водопоглинання, збільшує міцність на стиск та згин при розтягу, підвищує стійкість в агресивному середовищі. Рекомендується для фундаментів споруд, гідротехнічного бетону, басейнів, тротуарної плитки, огорож, дрібноштучних та декоративних бетонних виробів.

Переглянути товар

Дозування: 0,5-0,8 л / 50 кг цементу

Наявні упакування: 1л, 5л