БАЙРІС DELFIN Акриловий гідрофобний засібbajris_03

Байріс-Делфін info info

Призначення

Байріс DELFIN — ґрунтуючий акриловий гідрофобний засіб, призначений для захисту бетонних, цегляних, керамічних, штукатурних поверхонь, природного каменю, шиферу та черепиці. Рекомендується для обробки внутрішніх і зовнішніх керамічних поверхонь, цоколів фасадів, бетонних підлог, цегляних фасадів та огорож.

Властивості

Байріс DELFIN має високий ступінь проникнення в основу, завдяки чому забезпечує тривалий захист поверхні від перенасичення вологою, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Забезпечує стійкість поверхні до миючих засобів, надає незначного блиску, підвищує морозостійкість поверхні та забезпечує водовідштовхуючий ефект. Зменшує появу висолів та підвищує інтенсивність кольору пофарбованих бетонних виробів.

Спосіб застосування

Засіб готовий до використання. Для рівномірного нанесення слід використовувати пензель. Перед використанням ретельно перемішати. Використовувати при температурі не нижче +5°С і не вище +30°С. Наносити тільки на суху, очищену від бруду поверхню.

Витрати

Витрати змінюються в залежності від структури оброблюваної поверхні та становлять 0,1 — 0,2 л/м².

Наявні упакування

1л, 5л

Застереження

Байріс DELFIN не використовується в якості гідроізоляційного матеріалу для фундаментів, горизонтальних поверхонь (терас), водних резервуарів, гіпсових поверхонь, синтетичних штукатурок і поверхонь, покритих синтетичними фарбами, а також поверхонь, які знаходяться під постійним тиском води. Після обробки поверхні Байріс DELFIN фарбувати не рекомендується.

Інші товари категорії